Kreditní karta Diners Club Pure+

Diners s bezkonkurenční RPSN 8,66 % p.a.  

Diners s nejvýhodnějším úrokem mezi kreditními kartami v Čechách. Pro vás v prvním roce užívání je RPSN za zvýhodněných 4,17 % p.a. Po té standardní úročení 9,9 % p.a. bez ohledu na to, zda si zapůjčíte 5 nebo více tisíc. S bezkonkurenční RPSN 8,66 % p.a., které je nižší než samotný úrok a to díky bezúročnému období 55 dnů. Nedoúčtovává se zpětně!
Pro čerpání úvěru nemusíte dělat nic. Stačí kartu použít na nákup v obchodech, bankomatech, nebo si převést peníze na běžný účet. Diners můžete použít i ke splacení jiných nevýhodných kreditních karet či úvěrů. Výši a počet splátek si určujete sami.
 

Cestovní a úrazové pojištění do zahraničí pro vás a všechny vaše spolucestující.

S kartou jste na svých cestách do zahraničí kryti pojistným krytím až do výše 150 mil. CZK. Pojištěný jste vy i všichni vaši spolucestující, kteří nemusí být rodinnými příslušníky. K dispozici je vám na cestách do zahraničí i 24/7 asistenční služba, která vám pomůže řešit všechny nepředvídatelné události v zahraničí. Cestovat můžete maximálně 90 dní. Po návratu lze cestu absolvovat opětovně!

Za každou platbu získáte odměnu až do výše 5 % 

Plaťte svou kartou v obchodech a za každou platbu získáte odměnu až do výše 5 % v podobě bodů do věrnostního programu Club Rewards®. Nasbírané body si můžete vyměnit za některou ze široké nabídky více než 350 značkových odměn. Můj Diners- virtuální svět držitele karty s rozsáhlou nabídkou slev a zvýhodnění na celém světě. Exkluzivní filmové předpremiéry, akce, soutěže a jiné zvýhodnění.
 

Mezinárodní zázemí a historie již od roku 1950

Společnost Diners Club International je vynálezcem kreditní karty. Vůbec PRVNÍ kreditní karta, vydaná ve světe v roce 1950, byla kreditní karta Diners Club. V současnosti se karty Diners Club vydávají ve více než 185 zemích světa, platit s ní můžete u více než 39 mil. obchodníku po celém světě a hotovost si můžete vybírat z více než 1 mil. bankomatů.
 

Karta, která vám dá mnohem VÍC 

Nejvyšší bezpečnost - v případě zneužití karty na sebe přebírá vzniklé škody společnost Diners Club.
Využití Priority/Fast Lane - rychlého pruhu při bezpečnostní kontrole na letišti ve Vídni. 
EAccount - online přehled o realizovaných transakcích, úhradách či výpisech.
Zvýhodnění v autopůjčovnách - AVIS, Hertz a SIXT.
Bezplatná blokace - vydání náhradní karty, v Praze na počkání.
Vstup do více než 650 letištních salonků s nejvyšším komfortem po celém světě - za poplatek.
Pro Vás, pro své klienty i známé, mám Diners kartu se zvýhodněním. Místo ročního poplatku 1490 Kč, můžete kartu Diners a její výhody využívat za pouhých 990 Kč/rok, tedy se slevou 500 Kč.